I o nás I služby I servis I reference I kontakt I    
 
o nás
 
 


Firma CONEXT s.r.o.
vznikla na začátku r. 2009 sloučením podnikatelských subjektů Hynek Brůha a Jindřich Pravda, kdy jako samostatné subjekty působily na trhu již od r. 2002. Nebylo již tak nadále možno uspokojit velkou poptávku zákazníků v oboru, a proto bylo rozhodnuto o vzniku společnosti s ručením omezeným.

Proč si zvolit firmu CONEXT s.r.o.?? Firma disponuje stabilním odborným týmem, který vždy uspokojuje zákaznické potřeby ve všech oborech elektro. Pravidelnými školeními se zdokonalujeme, abychom byli neustále v reálném světě a čase elektroinstalací, komunikací… Jsme firmou s komplexním řešením v rozsahu malých, středních i velkých zakázek. Provádíme návrh řešení, projekce, celková realizace elektroinstalace, záruční servis a následný pozáruční servis. Pro kvalitní a přesné spočítání zakázek zpracováváme profesionálním rozpočtovým programem KROS plus. Kontakt pro zpracování zakázek: obchod@conext.cz

Naše působnost v elektroinstalacích po celé Evropě…

Jsme výhradním a jediným partnerem firmy REFUSOL GmbH GERMANY pro střední a východní Evropu. (výroba měničů pro fotovoltaické systémy). Jen do r. 2013 dodala zařízení FVE měničů na Český trh přibližně za 3,5 miliardy korun. Zprovoznění a následný operativní servis FV elektráren provádí firma CONEXT s.r.o.

Všechny realizace se provádí v souladu se zákony České Republiky, platných ČSN a EN.

Hynek Brůha a Jindřich Pravda
Jednatelé společnosti CONEXT s.r.o
.

.

 
 
     
SERVIS 24 HOD. I  HOT-LINE +420 775 986 986